Сублимированные продукты


Сублимированные продукты
Бананова каша Happy Elk прозора упаковка

Бананова каша Happy Elk прозора упаковка...

Опис бананової каші Happy Elk CS0001: Бананова каша Happy Elk - це перше, що спадає нам на думку коли ми думаємо про сніданок. Ми вирішили зробити ваш ранок в горах максимально смачним,..

30 грн

Бананово-кукурузная каша с финиками и орехами 
James Cook

Бананово-кукурузная каша с финиками и орехами Jam...

Опис бананово-кукурудзяної каші James Cook з фініками і горіхами (SKU-0030) : В міру солодка , її немає необхідності підсолоджувати. Для приготування використовуються тільки натукральн..

55 грн

Бограч James Cook

Бограч James Cook

Опис бограчу James Cook (SKU-0112) : Бограч – гуляш, виготовлений з великої кількості м'яса, з додаванням овочів і спецій. Як стверджують дослідники, бограч придумали пастухи, які в пр..

53 грн

Борщ з квасолею та яловичиною ЇDLO

Борщ з квасолею та яловичиною ЇDLO...

Метод приготування:струсити та відкрити пакетдістати поглиначзалити страву окропом 400 мл (до рівня 9 на лінійці справа)ретельно перемішатизакрити замок на пакеті та зачекати протягом 10 хвил..

99 грн

Борщ украинский James Cook

Борщ украинский James Cook

Опис борщу український James Cook (SKU-0021) : Що може бути краще ніж тарілка свіжого апетитного борщу? Правильно – миска цього ж борщу в горах! Борщ від James Cook - виготовлений із збе..

55 грн

Вівсяна каша з яблуком Happy Elk

Вівсяна каша з яблуком Happy Elk...

Опис вівсяної каші з яблуком Happy Elk (упаковка для запарювання) AS0002: Вівсяна каша Happy Elk з яблуком - це перше, що спадає нам в голову коли ми думаємо про сніданок. Ми вирішили з..

30 грн

Вівсяна каша з яблуком Happy Elk прозора упаковка

Вівсяна каша з яблуком Happy Elk прозора упаковка...

Опис вівсяної каші з яблуком Happy Elk Happy Elk CS0002: Вівсяна каша Happy Elk з яблуком - це перше, що спадає нам в голову коли ми думаємо про сніданок. Ми вирішили зробити ваш ранок ..

27 грн

Вьетнамский суп Фо Бо James Cook

Вьетнамский суп Фо Бо James Cook...

Опис в'єтнамської супу Фо Бо James Cook (SKU-0023) : В'єтнамський суп Фо Бо James Cook – пряний суп з рисовою локшиною і м'ясом. Завдяки в'єтнамської діаспори Фо готують по всьому с..

52 грн

Горох з м'ясом E=da

Горох з м'ясом E=da

Опис: горох з м'ясом E=da (E=da-24) Склад: Горохові пластівці, варено-сушена курка, помідор, морква, цибуля, гриби, часник, перець зелений солодкий, петрушка, кріп, перець, сіль. Спо..

50 грн

Горохова каша з овочами Happy Elk

Горохова каша з овочами Happy Elk...

Опис гороховий каша з овочами Happy Elk (упаковка для запарювання) AV0005: Горохова каша Happy Elk з овочами-наша каша виходить повітряної, а сухі овочі пом'якшують її смак. Заправка з ..

33 грн

Горохова каша з овочами Happy Elk прозора упаковка

Горохова каша з овочами Happy Elk прозора упаковка...

Опис горохової каша з овочами Happy Elk CV0005: Горохова каша Happy Elk з овочами-наша каша виходить повітряної, а сухі овочі пом'якшують її смак. Заправка з цибулі, моркви робить смак ..

30 грн

Горохова каша з телятиною Happy Elk

Горохова каша з телятиною Happy Elk...

Опис гороховий каша з телятиною Happy Elk (упаковка для запарювання) AM0006: Горохова каша Happy Elk з телятиною-дуже смачна повітряна каша, а телятина зраджує тонкощі її смаку. Заправк..

53 грн

Горохова каша з телятиною Happy Elk прозора 
упаковка

Горохова каша з телятиною Happy Elk прозора упако...

Опис горохової каша з телятиною Happy Elk CM0006: Горохова каша Happy Elk з телятиною-дуже смачна повітряна каша, а телятина зраджує тонкощі її смаку. Заправка з цибулі та моркви робить..

50 грн

Гороховый суп James Cook

Гороховый суп James Cook

Опис горохового супу James Cook (SKU-0022): Гороховий суп James Cook приготований із збереженням традиційної рецептури. Ситний, запашний і надзвичайно смачний. Безсмертна класика похідни..

48 грн

Гречана каша з грибами Happy Elk

Гречана каша з грибами Happy Elk...

Опис гречаної каші з грибами Happy Elk (упаковка для запарювання) AC0001: Гречана каша Happy Elk з грибами-це можливість приготувати в горах смачну їжу, адже ми не завжди маємо сили і н..

38 грн

Гречана каша з грибами Happy Elk прозора упаковка

Гречана каша з грибами Happy Elk прозора упаковка...

Опис гречаної каші з грибами Happy Elk CC0001: Гречана каша Happy Elk з грибами-це можливість приготувати в горах смачну їжу, адже ми не завжди маємо сили і натхнення готувати різномані..

35 грн

Гречана каша з телятиною Happy Elk

Гречана каша з телятиною Happy Elk...

Опис гречаної каші з телятиною Happy Elk (упаковка для запарювання) AM0001: Гречана каша Happy Elk з телятиною-це можливість приготувати в горах смачну їжу. Наша гречана каша з телятино..

50 грн

Гречана каша з телятиною Happy Elk прозора 
упаковка

Гречана каша з телятиною Happy Elk прозора упаков...

Опис гречаної каші з телятиною Happy Elk CM0001: Гречана каша Happy Elk з телятиною-це можливість приготувати в горах смачну їжу. Наша гречана каша з телятиною допоможе вам з економити..

47 грн

Гречка з яловичиною ЇDLO

Гречка з яловичиною ЇDLO

Уяви, що перед тобою велика порція духмяної гречки. До її аромату м’яко додається запах м’яса. Ти куштуєш і з кожною новою ложкою тобі хочеться ще, аж поки не побачиш дно тарілки. Все, ти сит..

89 грн

Грибний крем-суп Happy Elk

Грибний крем-суп Happy Elk

Опис грибного крем-суп Happy Elk (упаковка для запарювання) AF0001: Грибний крем-суп Happy Elk приготований зі збереженням традиційної рецептури. Ситний, ароматний і надзвичайно смачни..

38 грн

Грибний крем-суп Happy Elk прозора упаковка

Грибний крем-суп Happy Elk прозора упаковка...

Опис грибного крем-суп Happy Elk CF0001: Грибний крем-суп Happy Elk приготований зі збереженням традиційної рецептури. Ситний, ароматний і надзвичайно смачний. Безсмертна класика похід..

35 грн

Показано с 1 по 21 из 68 (всего 4 страниц)